Scroll to top
de en sk

Zamestnávatelia

Naše dlhoročne know-how a širokú databázu uchádzačov môžete využiť aj pri obsadzovaní pozícií na trvalý pracovný pomer. Prenechajte vyhľadávanie a výber našim skúseným personálnym konzultantom. Ušetríme Vám čas a náklady a znížime riziko obsadenia pozície nevhodným kandidátom. Vy sa tak môžete sústrediť na to najdôležitejšie- Váš biznis.

Motivovaní zamestnanci sú kľúčom k úspechu. Naši personálni manažéri poznajú a podporujú individuálne schopnosti každého zamestnanca. Výsledkom sú nadpriemerne spokojní zamestnanci, ktorí denne svoju motiváciu využívajú v pracovnom nasadení.

Medzinárodné štandardy koncernu vo všetkých kľúčových oblastiach našich služieb a systematický integrovaný manažment kvality sú zárukou Vašej spokojnosti a robia z nás dlhoročného medzinárodného strategického partnera.

Za mnohými rokmi pôsobenia firmy XXL Servis Slovakia, s.r.o. sa skrývajú skúsenosti získavané v projektoch s najrozličnejšími spoločnosťami zo všetkých hospodárskych odvetví. Naša silná značka, ako aj vysoká štandardizovaná kvalita našich personálno-poradenských služieb predstavujú pre klientov medzinárodnú konkurenčnú výhodu.

Pozitívna odozva, ktorú získavame od klientov, kandidátov a lízingových zamestnancov, je dôkazom úspešnej spolupráce.

Po vyplnení dotazníka na našej stránke Vás budeme kontaktovať v pracovných dňoch od 8:00-16:00.

DOTAZNÍK


OSOBNÉ ÚDAJE


ADRESA BYDLISKA


ĎALŠIE INFORMÁCIE


PRACOVNÉ SKÚSENOSTI